• slider1.jpg
Rok / Miesiąc: /
Od (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Do (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Szukany tekst:
Strony 1 2 3 4

Archiwum wiadomości

 • Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii)

 • W sobotę i niedzielę 24 i 25 sierpnia odbyła się piąta edycja Starosądeckiego Jarmarku Rzemiosła. Rzemieślnicy prezentowali wyroby rękodzieła regionalnego, można było skosztować różnych potraw, występowały świetne zespoły regionalne i góralskie kapele folkowe.

 • Piątek, 05 lipca

  OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE!

  Od godz. 14 dziś (piątek 5 lipca) do godz. 2 w nocy jutro (sobota 6 lipca) przewidywane są burze z opadami gradu oraz wiatrem do 75 km/h (prawdopodobieństwo prognozy wynosi 80%).

 • Zapraszamy do udziału w XXXV Starosądeckim Festiwalu Muzyki Dawnej 3 - 7 lipca br., z koncertami znakomitych artystów z Polski, Francji i Wielkiej Brytanii. Patronat honorowy nad Festiwalem sprawują Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałek Województwa Małopolskiego.

 • Na skutek gwałtownej burzy z bardzo intensywnymi opadami deszczu w Popowicach poważnie uszkodzone zostały trzy drogi, w niektórych odcinkach zmieniając je w wartkie potoki. Straty szacuje się wstępnie na około 500 tys. zł.

 • W ogrodzie Środowiskowego Domu Samopomocy przy Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych GNIAZDO w Starym Sączu odbyło się 20 czerwca br. „Święto Rodzin”, coroczna impreza integracyjna dla podopiecznych placówki oraz ich rodzin.

 • Burmistrz Starego Sącza zaprasza na "Powitanie lata" na starosądeckim Rynku w niedzielę 9 czerwca od godz. 16 do 20, pierwsze występy w ramach projektu "Stary Sącz – Lewocza letnie spotkania z muzyką i tradycją" przygotowanego na lato 2013 r. Program szczegółowy...

 • Poniedziałek, 03 czerwca

  Bezpłatne szkolenia biznesowe

  Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. zaprasza na bezpłatne szkolenia biznesowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników: „Skuteczny sprzedawca”, „Podatek VAT w 2013 roku”, „Merchandising – sposoby prezentacji towarów w celu zwiększenia sprzedaży”.

 • Przewodnicząca Rady Miejskiej w Starym Sączu Ewa Zielińska informuje, że 36. posiedzenie Rady Miejskiej odbędzie się 22 maja (środa) 2013 r. o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Miejskiego (Stary Sącz, ul. Batorego 25).

 • Poniedziałek, 13 maja

  Czekają płatne staże!

  Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczęła rekrutację do działania: STAŻE PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH W PRZEDSIĘBIORSTWACH w ramach projektu „Wiedza, praktyka, współpraca - klucz do sukcesu w biznesie”.

Strony 1 2 3 4