• slider1.jpg

Serce napełnione. Prosimy o jeszcze! Poniedziałek, 16 listopada 2020

Dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na rehabilitację i leczenie niespełna dwuletniego Filipka, mieszkańca Starego Sącza.

Wielkim "wzięciem" cieszy się zakupiony przez gminę kosz na nakrętki w kształcie serca ustawiony na skraju skweru im. Teresy Platy-Nowińskiej. Wystarczył tydzień i był pełny po brzegi. Dzisiaj rodzice Filipa i radna Julia Dziedzic opróżnili serce.

Dochód ze sprzedażny nakrętek zostanie przeznaczony na rehabilitację i wsparcie codziennego funkcjonowania Filipa. Chłopiec w lutym przyszłego roku skończy 2 lata. Mieszka w Starym Sączu. Urodził się z wadą układu nerwowego, który przejawia się przepukliną oponową rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Dzieki ciężkiej i systematycznej rehabilitacji jest silnym i wesołym dzieckiem, które dzielnie walczy. Każda pomoc to nadzieja na większą samodzielność.

Filipek jest podopiecznym Fundacji Avalon. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Filipa indywidualnie podajemy numer konta 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001. Tytuł przelewu: Kurowski, 11878.


Urząd Miejski w Starym Sączu

Galeria