• slider1.jpg

24. Jesienny Festiwal Teatralny w Starym Sączu Poniedziałek, 13 lipca 2020

Sprawdzona formuła, nowe miejsce - organizatorzy Jesiennego Festiwalu Teatralnego podali program 24. spotkań z Melpomeną. Na przełomie września i października Stary Sącz stanie się małopolską stolicą teatru.

Jesienny Festiwal Teatralny, kultowa już niemal impreza, jak wiadomo przeniosła się z Nowego Sącza do grodu Kingi, do Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu. Dzisiaj poznaliśmy niezwykle bogaty program tegorocznej 24. edycji.

W Kinie Sokół odbyła się konferencja prasowa w której uczestniczył burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek (Patron Honorowy Festiwalu), Wojciech Knapik – dyrektor Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu oraz  Janusz Michalik – dyrektor artystyczny Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Poznaliśmy program 24. edycji  ,oficjalny plakat i grafikę 24. JFT autorstwa Oskara Semika oraz mecenasów tegorocznej edycji festiwalu.

To kolejne bezprecedensowe wydarzenie w Starym Sączu. - zaznaczył Jacek Lelek burmistrz Starego Sącza. -  Przed nami kolejny festiwal z niezwykle bogatym programem  Bardzo się cieszę, i zrobię wszystko żeby ta impreza była kontynuowana i mieszkańcy Sądecczyzny mogli cieszyć się ciekawą ofertą festiwalu właśnie w Starym Sączu, miejscu bardzo otwartym na kulturę.

PROGRAM  24. JESIENNEGO FESTIWALU TEATRALNEGO W STARYM SĄCZU

Internetowa przedsprzedaż biletów: od 15 lipca, godz.18.00 (pilotaż- 3 wytypowane spektakle) oraz od 17 lipca, godz.18.00 wszystkie pozostałe spektakle
 

Gdzie? w Internecie: www.ekobilet.pl/ckis  oraz od następnego dnia , od godz. 9.00  także w Informacji Turystycznej w St. Sączu, Pl. Św. Kingi 2,
więcej informacji : www.jft.wstarymsaczu.pl  oraz    https://www.facebook.com/jesienny.festiwaI.teatraIny/

W przypadku odwołania imprezy, spowodowanego ewentualnym zaostrzeniem rygoru sanitarnego z powodu epidemii Covid-19, organizatorzy zapewniają zwrot pieniędzy za wcześniej zakupione bilety.

Wszystkie spektakle i koncerty prezentowane będą w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki  im. Ady Sari w Starym Sączu – ul. Stefana Batorego 23