• slider1.jpg

Wystawa "Fundusze Europejskie bliżej Ciebie" Środa, 05 września 2018

Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre! Wystawa na starosądeckim rynku od 7 do 17 września.

Co na niej zobaczymy? Obszary, które najbardziej rozwinęły się dzięki Funduszom Europejskim. To: bioróżnorodność, edukacja, uzdrowiska, zdrowie i bezpieczeństwo, przedszkola przedsiębiorczość oraz transport. Brzmi obco? W rzeczywistości jest Ci bliskie, bo z efektów Funduszy Europejskich korzystamy wszyscy.

Bezpieczna Małopolska

Czy wiesz dlaczego służby ratownicze tak szybko dowiadują się o zagrożeniach i sprawnie na nie reagują? Bo z pomocą Funduszy Europejskich zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt. Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Sączu trafiły wozy strażackie, które pomagają lepiej chronić zdrowie i życie mieszkańców. Są doskonale przystosowane do akcji ratowniczych- jednorazowo mogą przewieźć ok. 3 tony wody lub 300 litrów środka pianotwórczego do gaszenia pożarów. Są wyposażone autopompy, ledowe maszty oświetleniowe, wyciągarki o sile 8 ton, a także zestaw do łączności radiowej. Wszystko po to aby szybciej i skuteczniej nieść pomoc Małopolanom.

 

Po Starym Sączu wystawa zagości w kolejnych miastach:

Wadowice, Rynek 21 września – 4 października

Muszyna, Rynek 8 - 20 października 2018 r

Dąbrowa Tarnowska, Rynek 24 października - 5 listopada 2018 r.

 15 września Weekend z Funduszami w Starym Sączu.

 Czy chcesz się przekonać, że Fundusze są także dla Ciebie? 15 września Infokamper, czyli Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich zawita na starosądecki Rynek. W sobotę od 9.00 do 17.00 nasi eksperci będą udzielali darmowych konsultacji. Przyjdź i zapytaj o Fundusze Europejskie. Nasi najlepsi eksperci  udzieli już setek weekendowych konsultacji. Najczęściej odpowiadali na pytania jak wymienić stary piec, pozyskać środki na założenie i rozwój firmy oraz skorzystać z dofinansowanych szkoleń językowych, kursów prawa jazdy i informatycznych. A Ty jakie plany i cele chciałabyś zrealizować z pomocą dotacji?

Stary Sącz, Rynek, 15 września, godz. 9.00-17.00.

Zapraszamy.


Urząd Miejski w Starym Sączu