• slider1.jpg

Małopolska Tour coraz bliżej - zapoznaj się z trasami i regulaminem rajdu Środa, 01 sierpnia 2018

Zeskanuj kod QR i potrenuj na trasach Rajdu Rowerowego Małopolska Tour 2018. A w niedzielę 26 sierpnia o godz. 10 start rajdu na błoniach przy Ołtarzu Papieskim.

Małopolska Tour w Starym Sączu to przede wszystkim aktywne uczestnictwo w rowerowym święcie. Prócz mocy różnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów głównym punktem programu będzie rowerowy rajd. Wytyczenie tras i przygotowanie rajdu zlecono osobie, która zna się na rzeczy, czyli prezesowi Małopolskiego Związku Kolarskiego Markowi Kosickiemu. Przebieg tras jest dostępny w REGULAMINIE.

Specjalnie dla wszystkich miłośników rowerów Urząd Miejski w Starym Sączu przygotował dodatkowo przebieg tras rajdu w aplikacji Mapy Google.

Z trasami można się zapoznać skanując QR kod.

 Lub pod tym LINKIEM

Rajd odbędzie się dnia 26 sierpnia 2018 (niedziela). Zapisy do rajdu od godz. 10.00 na Błoniach przy Ołtarzu Papieskim Start i meta - na Błoniach przy Ołtarzu Papieskim. Pakiety startowe przygotowano dla 500 uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM. Projekt jest realizowany ze środków Województwa Małopolskiego.


Urząd Miejski w Starym Sączu