• slider1.jpg

100% rowerowej frajdy w Starym Sączu Środa, 04 lipca 2018

Najwiekszy rowerowy piknik w Małopolsce zwita do Starego Sącza. II edycja Małopolska Tour organizowana przez Województwo Małopolskie - 26 sierpnia przy Ołtarzu Papieskim.

Małopolska Tour podobnie jak Rodzinne Rajdy Rowerowe to święto rowerzystów, pasjonatów i amatorów dwóch kółek. 26 sierpnia zapraszamy pod Ołtarz Papieski wszystkich, którzy uprawiają kolarstwo zawodowo, jak i amatorsko oraz do tych, którzy rower traktują jako świetną formę wypoczynku, środek transportu, okazję do poznawania i odkrywania uroków tej bliższej i nieco dalszej okolicy.

Podczas tegorocznej edycji zaplanowano ciekawe wydarzenia plenerowe, takie jak zawody sportowe, zabawy dla najmłodszych, atrakcyjne pokazy rowerowe oraz pikniki w urokliwych zakątkach Małopolski, więc i w Starym Sączu. W ramach projektu Małopolska TOUR 2018 zostaną zorganizowane 4 rajdy (w Tarnowie, Nowym Targu, Starym Sączu, Oświęcimiu), więc możemy czuć się wyróżnieni.

Tymczasem trwają prace przy kładce rowerowej na Popradzie, w ciągu Euro Velo 11, która połączy Nowy i Stary Sącz, przy odcinku od mostu drogowego w ciągu ul. Węgierskiej w stronę wspomnianej  kładki i przy trasie VeloDunajec od strony Łącka.


 

Urząd Miejski w Starym Sączu