• slider1.jpg

Inwestycja w bezpieczeństwo Piątek, 02 lutego 2018

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu mł. insp. Jarosław Tokarczyk podziękował Jackowi Lelkowi – burmistrzowi Starego Sącza oraz Leszkowi Skowronowi – wójtowi Gminy Korzenna za dofinasowanie zakupu radiowozów, które będą wykorzystywane przez sądeckich policjantów.

Zakup radiowozów został sfinansowany w połowie z budżetu Policji, a w połowie z budżetu samorządów.Opel Astra, który będzie wykorzystywany na terenie podległym Komisariatowi Policji w Starym Sączu, został dofinansowany także przez Małgorzatę Gromalę – wójta Gminy Podegrodzie i Jana Dziedzinę – wójta Gminy Łącko. Natomiast radiowóz marki Opel Mokka z napędem na cztery koła będzie wykorzystywany na terenie podległym Komisariatowi Policji w Grybowie i Posterunkowi Policji w Korzennej, a jego zakup dofinansował również Paweł Fyda – burmistrz Miasta Grybów i Piotr Krok – wójt Gminy Grybów.

Komendant Tokarczyk podkreślił, że nowe radiowozy są dużym wzmocnieniem dla jednostek Policji. Samorządowcy życzyli policjantom bezpiecznej służby z wykorzystaniem nowych samochodów. Włodarze zapewnili, że bezpieczeństwo jest dla nich priorytetem i podkreślili, że te radiowozy są dowodem na wzorową współpracę sądeckiej Policji z samorządami.


Urząd Miejski w Starym Sączu/fot. KMP w Nowym Sączu