• slider1.jpg

Gimnazjaliści zapraszają na spektakl Piątek, 02 czerwca 2017

Dzisiaj o godz. 18:00 w kinie „Sokół" w Starym Sączu odbędzie się premiera anglojęzycznej wersji spektaklu „Mały Książę", opartego na motywach dzieła Antoine de Saint-Exupéry'ego w wykonaniu uczniów Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego.

Spektakl ten mogą obejrzeć wszyscy mieszkańcy Starego Sącza. Będzie on kolejnym z cyklicznych wydarzeń organizowanych przez szkołę (w marcu mieszkańcy Starego Sącza mogli obejrzeć 'Romeo i Julię' Williama Szekspira w języku angielskim), które mają na celu zaangażowanie społeczności lokalnej do oglądania adaptacji scenicznych różnych dzieł literackich w mniej tradycyjnej odsłonie, bo w języku angielskim.

We wtorek zaś, 6 czerwca odbędzie się podsumowanie szkolnego projektu czytelniczego 'Po angielsku...czytać każdy może' połączone ze spektaklem 'Mały Książę', który zostanie wystawiony tym razem dla wszystkich uczniów Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu.

Z zaproszeniami do burmistrza udali się młodzi aktorzy z Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu razem z koordynatorkami przedsięwzięcia, Beatą Damasiewicz oraz Agnieszką Obrzud.


Urząd Miejski w Starym Sączu