• slider1.jpg

WAŻNA INFORMACJA! W piątek 26 maja zmiana organizacji ruchu w centrum Starego Sącza! Piątek, 19 maja 2017

W związku z koncertem zespołu BRACIA, który odbędzie się w ramach obchodów Małopolskiego Dnia Samorządowca w dniu 26.05.2017 r. (piątek) w Starym Sączu wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu.

W godzinach 17:00-22:00 z ruchu pojazdów zostaną wyłączone: płyta rynku, ulice przylegające do płyty rynku, ul. Jana Pawła II (od ul. Daszyńskiego do Rynku), ul. Batorego (od ul. Staszica do Rynku), ul. Sobieskiego (od ul. Daszyńskiego do Rynku), Kazimierza Wielkiego, ul. 11 Listopada (od ul. Dąbrowskiego do Rynku), ul. Morawskiego (od ul. Dąbrowskiego do Rynku) i ul. Kopernika. Zakaz nie będzie dotyczył pojazdów komunikacji publicznej, pojazdów służb technicznych i ratunkowych.

W związku z powyższym wyznaczone zostaną następujące objazdy:

- na kierunku Gołkowice Dolne – Stary Sącz – Nowy Sącz/Barcice – ul. Podegrodzką, ul. Braterstwa Ludów, ul. 11 Listopada, ul. Pod Ogrodami, ul. Jana Pawła II, jak na poniższej mapce.

- na kierunku Barcice – Stary Sącz – Nowy Sącz/Gołkowice Dolne – ul. Sobieskiego, ul. 22 Stycznia, ul. Bandurskiego, ul. Trakt Św. Kingi, obwodnicą Starego Sącza W miejscach newralgicznych ustawione zostaną służby do kierowania ruchem.

Ponadto na ulicach przy Rynku (w tym również na płycie Rynku) wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się pojazdów. Zakaz będzie obowiązywał w następujących godzinach: - centralna płyta Rynku – w godzinach od 7:00-22:00 - ulice przylegające do płyty Rynku wraz z wyznaczonymi miejscami parkingowymi – w godzinach 17:00-22:00. Zakaz nie będzie dotyczył pojazdów służb technicznych i ratunkowych. Pozostawione pojazdy w wyznaczonych miejscach zostaną usunięte na koszt właściciela. W miejscach newralgicznych ustawione zostaną służby do kierowania ruchem.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na koncert.

Zobacz: REGULAMIN IMPREZY →  REGULAMIN OBIEKTU–TERENU → 


Urząd Miejski w Starym Sączu