• slider1.jpg

Aktualności

 • Poniedziałek, 19 lutego

  12. Dni Księdza Tischnera

  Towarzystwo Miłośników Starego Sącza zaprasza na 12. Dni Księdza Tischnera pod honorowym patronatem Jacka Lelka Burmistrza Starego Sącza, Stary Sącz, 14 – 17 marca 2018 r.

 • Już prawie miesiąc trwają prace przy kanalizacji na ul. Partyzantów w Starym Sączu. Brakujące elementy sieci uzupełnia firma Machnik. Prace rozpoczęto w drugiej połowie stycznia. Koszt wykonania brakujących elementów sieci to 2 439 389 zł. 

 • Czwartek, 08 lutego

  II Kiermasz Wielkanocny

  Już dzisiaj zapraszamy na II Kiermasz Wielkanocny w Starym Sączu. Wystawcy, rzemieślnicy i artyści już rezerwują miejsca. Wy też zarezerwujcie sobie czas na sobotę 17 marca. Startujemy, podobnie jak w ubiegłym roku w rynku, od godziny 10:00.

 • Środa, 07 lutego

  Burza mózgów w magistarcie

  Jak godnie uczcić 100-lecie niepodległości? Koncerty muzyki polskiej, happening patriotyczny w rynku, wystawy, spotkania autorskie, konkursy o tematyce historycznej i patriotycznej, posadzenie dębu wolności - to tylko niektóre z propozycji jakie pojawiły się na spotkaniu, ale bank pomysłów jest jeszcze otwarty.

 • Piątek, 02 lutego

  Inwestycja w bezpieczeństwo

  Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu mł. insp. Jarosław Tokarczyk podziękował Jackowi Lelkowi – burmistrzowi Starego Sącza oraz Leszkowi Skowronowi – wójtowi Gminy Korzenna za dofinasowanie zakupu radiowozów, które będą wykorzystywane przez sądeckich policjantów.

 • Środa, 31 stycznia

  Turystyka - wspólna sprawa

  Podczas XIX noworocznego spotkania branży turystycznej Sądecczyzny w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu burmistrz Jacek Lelek odebrał podziękowanie dla Gminy Stary Sącz za promowanie Sądecczyzny, a poseł Andrzej Czerwiński w imieniu ministra sportu i turystyki wręczył ks. dr. Marcinowi Kokoszce, dyrektorowi DCP, Odznakę Honorową Za Zasługi Dla Turystyki.

 • Przypominamy uprzejmie przedsiębiorcom o obowiązku prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT. Do 26 lutego 2018 roku, po raz pierwszy należy wysłać do Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT) 

 • Burmistrz Jacek Lelek wszedł w skład komitetu honorowego, który będzie zabiegał o powrót jednostki wojskowej na Sądecczyznę. Jednostka ma odwoływać się do tradycji 1 Pułku Strzelców Podhalańskich.

 • Tradycyjne spotkanie przedsiebiorców z burmistrzem co roku odbywa się w innym miejscu. W tym roku biznesmeni z Gminy Stary Sącz spotkali się w gościnnych progach domu weselnego „W Moszczenicy u Pasonia”.

strony 1 2 3 4